PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659861}

Młoda i piękna

Jeune & jolie
6,2 32 933
oceny
6,2 10 1 32933
6,1 15
ocen krytyków
Młoda i piękna
powrót do forum filmu Młoda i piękna

Nie wiem skąd Francuzi są tak inni niż reszta otaczających jej narodów ale za to właśnie uwielbiam ten kraj. Jeden z niewielu w dobie obecnej globalizacji który wciąż sprawia że obcowanie z nim i jego kulturą to przygoda i odlot do innego świata. Oczywiście pewna grupa ludzi zawsze będzie patrzyła na francuskie wolnomyślicielstwo i nostalgie z obrzydzeniem, ale jeżeli ktoś lubi francuskość to film jest jednym z dzieł bardzo ją charakteryzującym. Świetny klimat, spokój, skupienie na psychice. Psychika jest bowiem wg mnie studnią pomysłów na interesującą i wciągającą fabułę ...dzięki niej efekty specjalne są zbędne

ocenił(a) film na 5
Matador1286

Mnie zaciekawiła jej osobowość, skąd bierze się ten chłód i obojętność. Od pierwszego razu nie czuła nic,ale nie oszukiwała się jakby to zrobiła większość kobiet. Przeszywał ją realizm,była szczera ze sobą i innymi. Nie mówiła kocham,kiedy tego nie czuła raniła,ale wszystko było częścią jej natury, nie udawała. Jej postaci można nie lubić,ale cenić za pewne inne wartości. Nie bardzo wiedziałam na jako ocenę zasługuję ten film. Ukazany właśnie dość nijak, potrzeba mi było czasem więcej ekspresji. Ale właśnie może jest tak jak mówisz nie doceniam Francuskości tego filmu. Ale tak postanowiłam go ocenić 5/10

ocenił(a) film na 10
Matador1286

Mam podobne odczucia. Postać tej dziewczyny trochę mnie przerażała przez jej brak wrażliwości, a jednocześnie chciałem zrozumieć dlaczego to robi i co daje jej ta władza, bo chyba o władzę tu chodziło. Znacie podobne filmy? Takie, które skupiają się na psychice bohatera? Najlepiej francuskie, chciałbym poznać trochę kino francuskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones