PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108588}

Ukryte

Caché
7,0 15 725
ocen
7,0 10 1 15725
8,1 27
ocen krytyków
Ukryte
powrót do forum filmu Ukryte

Rozumiem, że nie każdemu przypadnie do gusty, czy raczej nie każdy go zrozumie, biorąc pod uwagę średnią wiekową przeciętnego użytkownika filmwebu nie dziwą mnie więc negatywne komentarze, ale pewnie ci co trochę życia poużywali i trochę w nim widzieli, zrozumieją jego niewątpliwy kunszt, w czasach końca kina co by nie mówić

ocenił(a) film na 7
Analog

Tak właściwie to kto wysyłał te filmy? Ten syn ?
I co zrobił ten gościu w dzieciństwie, że jego rodzice nie adoptowali tego ojca (wyszłam na chwile i nie umiałam potem nigdzie tego znaleźć). pozdro

Agoof

Motyw 'detektywistyczny' jest tylko pretekstem do rozważań moralnych, tak naprawdę nie jest istotny i reżyser dał tu pole do dociekań dla widzów; dla mnie jest to film o intelektualistach, gdzie jest granica między tym co robią, a tym o czym mówią, szczególnie na Zachodzie jest to paląca kwestia, co raz widzimy porywanych dziennikarzy w krajach gdzie toczy się wojna, widać jedni postanawiają sobie coś udowadniać, nie tylko siedząc za biurkiem, no ale zdecydowana większość intelektualistów duma nad kondycją świata znad biurka i to oni decydują o być, albo nie być milionów ludzi, taka jest prawda, bo o czym się nie mówi, to nie istnieje, taki mamy teraz świat, a jak się mówi, to jeszcze ważne jest 'jak'... a wracając do filmu, to nasz 'intelektualista' okazuje się zwykłą szują, tylko 'ukrywa' to tak głęboko, że tak na prawdę sam o tym nie wie, tutaj mamy przykład z jego dzieciństwa, ale jest też fragment jak wyzywa czarnego rowerzystę i ogólnie jak reaguje na sprawę kaset i spotkanie z człowiekiem, któremu zrobił kiedyś duże świństwo, a tak poza tym normalny światowiec i inteligenty koleś, prawdziwy twór ponowoczesnego świata

Analog

Hmm kolego dorabiasz ideologię do tego filmu. Gość wydarł się na rowerzystę nie dlatego, że był szują tylko dlatego, że puściły mu nerwy w sytuacji kiedy poczuł się osaczony i jednocześnie bezradny. Poza tym jak można w wieku 6 lat zrobić komuś świństwo ? Nie jeden raz dzieci się biją wyzywają. Myślę, że w filmie chodziło głównie o pokazanie nieszczerości w relacjach rodzinnych.

pozdrawiam Filozof71

ocenił(a) film na 8
Agoof

dzięki za zepsucie seansu...ja piernicze

ocenił(a) film na 8
mietekczeslav_3

A kto Ci kazał czytać dyskusje o filmie przed obejrzeniem filmu...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones