PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108588}

Ukryte

Caché
7,0 15 725
ocen
7,0 10 1 15725
8,1 27
ocen krytyków
Ukryte
powrót do forum filmu Ukryte

Czemu ludzie dopisują takim obrazom jakieś ukryte walory szukają drugiego dna? Bo sami udając znawców i wytrawnych kinomanów nie są w stanie pojąć że istnieją ludzie którzy tak jak Michael Haneke angażują siły i środki w tworzenie rzeczy bez wartości, czasem pseudo artyści myślą że brak pomysłu jest właśnie pomysłem na dzieło .
Bo przecież nie ma lepszego pomysłu aby zamknąć usta jak sprawić by to widz pomyślał o sobie że widocznie nie dorasta do tego poziomu odbioru i widocznie to widz nie rozumie bo jest mało rozwinięty intelektualnie i emocjonalnie, a Haneke jest wielkim artystą ..... A kto ma oceniać takie dzieła jak nie my widzowie? Krytycy którzy sami są chorzy na chorobę ukrytego artyzmu ? Więc się poważyłam i powiedziałam bo moim jest prawem ocenić.

ocenił(a) film na 7
farina280379

Rozumiem, że wszystko musisz mieć podane na tacy - ten jest zły, ten dobry, to czarne, to białe, ten Niemiec, a ten Polak... Ale życie takie nie jest - no ale skoro musisz, to ok, łatwiej ci pewnie żyć, jak masz chociaż w kinie namiastkę uporządkowania. Natomiast, nie odmawiaj wartości rzeczom, które cię intelektualnie przerastają, łatwo można wyjść na idiotę - taka mała rada. A Haneke jest zdecydowanie nie dla ciebie. Pozdrawiam.

Pastor1

Tu wiadomo, kto jest dobry a kto zły i co jest czarne a co białe, nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi ......... Ja rozumiem, że można nakręcić film o człowieku, który zjada niemowlęta albo lubuje się w smakowaniu kału, można stworzyć opowieść o rodzinie, która chodziła tyłem i dramat o kobiecie, która jadła marmoladę aż pękły jej kiszki, ja nie zadaje pytania, o czym są takie filmy ja oceniam subiektywnie, że są one dla mnie pozbawione wartości, a wychodzi na idiotę ten, kto na siłę próbuje dawać RADY ;-) Zdecydowanie mogę odmawiać wartości, czemu i komu chcę, bo to każdy z nas decyduje o tym, co dla nas stanowi wartość! Jedni zbierają i kolekcjonują kapsle inni wyrzucają je do kosza, jeden uważa, że czas poświęcony na oglądanie filmu o człowieku, który szedł w jednym bucie i zrywał kończynę to czas dobrze spędzony a inny człowiek uzna, że był to czas stracony.

ocenił(a) film na 7
farina280379

a to przepraszam, źle cię oceniłem, wziąłem cię za osobę, która nie trawi niczego poza dajmy na to spider-manem

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
farina280379

ten film jest męczący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones