PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108588}

Ukryte

Caché
7,0 15 725
ocen
7,0 10 1 15725
8,1 27
ocen krytyków
Ukryte
powrót do forum filmu Ukryte

Po tym filmie już wiem że biorąc pod uwagę słynną Miłość że nie jestem zwolennikiem pana Haneke a filmy będę omijać szerokim łukiem! Przez dwie godziny czekałem że coś się wydarzy .. że zobaczę co jest ukryte i po za jedną zaskakującą i drastyczną sceną to kompletnie nic się tu nie wydarzyło! Mimo to nie powiem żebym się wynudził ponieważ film potrafił na swój sposób wciągąć ... szkoda że nic po za tym nie jest warte uwagi! Na tle tak słabego obrazu dobrze zaprezentowała się moim zdaniem jak zwykle Juliette Binoche.

Rozczarowany ... 3/10

ocenił(a) film na 5
Adash

Dla mnie film zdecydowanie bez sensu. lubię jak film coś wnosi, ma jakiś morał, a ten wyglądał jak by był nakręcony po prostu z nudów. Nieinteresujący i moim zdaniem nie warty zobaczenia.

ang1234

Skoro nie wart obejrzenia to ja się zastanawiam jak oceniasz te naprawde złe ... skoro temu dałeś 5/10 (5 -ok ... nie był OKEY)

ocenił(a) film na 5
Adash

jestem łagodna w ocenach, to racja dlatego dużo filmów oceniam na 10 :P, 5 to u mnie naprawdę słaba ocena ;p

ang1234

ja to nazywam ... brakiem gustu.

ocenił(a) film na 5
Adash

a ja Twoją wypowiedź brakiem kultury , taktu i inteligencji skoro nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi..

ocenił(a) film na 6
ang1234

Moim zdaniem film wart obejrzenia, ale już nie koniecznie wart by do niego wracać. Mnie rozczarował, chociaż - jako kinoman - nie żałuję że go zobaczyłem. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
ang1234

Jak to o bez sensu ? Nie będę powtarzać to co ktoś już napisał ale polecam temat nr.1 "Prawda nas wyzwoli" tam wszystko jest świetnie napisane i wyjaśnione.

ocenił(a) film na 7
Adash

Nie każdy potrafi czytać między słowami (kadrami). Ci, którzy nie potrafią nie odczytają ukrytych (!) e tym filmie znaczeń. Zobaczą tyko nudę.

użytkownik usunięty
Adash

Jak jesteś fanem „drastycznych scen”, to najwidoczniej pomyliłeś sale kinowe. Choć z drugiej strony sam przyznajesz, że film Cię wciągnął, więc chyba jednak "coś" się działo - nie sądzisz? Gdybyś choć trochę pomyślał o tym filmie i jego przebiegu, to wiedziałbyś, że jednak były „elementy” warte uwagi.

A autorytatywny sposób w jakim mówisz jakiejś użytkowniczce o braku gustu. No cóż... No to już lepiej omijaj tego reżysera szerokim łukiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones