PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108588}

Ukryte

Caché
7,0 15 725
ocen
7,0 10 1 15725
8,1 27
ocen krytyków
Ukryte
powrót do forum filmu Ukryte

Haneke przede wszystkim ukrył rozwiązanie historii, poprzez ukrycie rozmowy jaka dokonuje się na końcu pomiędzy synem Majiego i synem Georgesa(czyżby historia zataczała koło?!?). Nie to jednak jest najważniejsze, tylko to jak w dobie terroryzmu sami się gubimi, przestajemy ufac najbliższym i rodzina zaczyna się rozpadać wewnętrznie z powodu tego, że ktoś tak naprawde chce im otworzyć oczy na prawde. Zastanawiałem się długo po wyjściu z kina kto mógł to nagrywać i nagle doszło do mnie absurdalne rozwiązanie, że mógł to być ich synek, ale z drugiej strony nie byłem pewien czy może dojść do takiej sytuacji, więc stwierdziłem, że to reżyser jak sam Bóg kręci film o ich życiu i sam pewne elementy swojego filmu przesyła do nic nie wiedzących bohaterów;) Tak czy siak jak zwykle siedziałem w kinie jak po rażony gdy leciały napisy, totalny zawał, przeżyłem znow coś niesamowitego i za to lubie filmy Haneke, że tak mocno na mnie działają,że nie pozwalają się oderwać od siedzenia gdy lecą napisy, wtedy czuje, że przezyłęm coś naprawde wielkiego, wysoce estetycznego. Haneke jest genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones