PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108588}

Ukryte

Caché
7,0 15 725
ocen
7,0 10 1 15725
8,1 27
ocen krytyków
Ukryte
powrót do forum filmu Ukryte

Glowny bohater zrobil w dziecinstwie straszna glupote. Wiadomo ze dom dziecka to...no wiadomo. A potem drobne klamstewka w niczym nie pomagaja. Przeciez od dawna juz wiadomo ze generalnie trzeba mowic prawde.
Nie zachwycilam sie w trakcie ogladania montazem i rezyseria (czy to film tylko dla "koneserow"??) a przedluzajace sie sceny z ukrytej kamery byly momentami nieco irytujace.

Nie twierdze ze film nie ma zadnych zalet ale az drugie miejsce w rankingu Filmu??

ocenił(a) film na 9

Nie wiem jak inni, ja na pewno nie widzę w nim tego rodzaju moralizowania, w ogóle żadnego morału nie widzę. Nie widzę też, by film był tak prosty jak - no przepraszam - płytka jest przedstawiona przez Ciebie jego interpretacja. Może to uproszczenie wynika z nieuważnego oglądania. Główny bohater nie był przecież w domu dziecka.

użytkownik usunięty
Klee

Nie napisalam ze byl w domu dziecka i ogladalam uwaznie, zapewniam wiec to nie to.

ocenił(a) film na 9

No to kiepsko. A o co Ci w takim razie z tym domem dziecka chodziło? Czy mogłabyś to ująć jakoś bardziej komunikatywnie?

użytkownik usunięty
Klee

niewazne. dziekuje za uwage. (komentarz jest za krotki wiec musze jakies bzdury jeszcze dopisac zeby go w ogole wyslac)

ocenił(a) film na 8
Klee

Wydaje mi sie, ze dom dziecka jednak był - w przypadku arabskiego dziecka,ktore do niego trafiło w wyniku prowokacji glównego bohatera.

ocenił(a) film na 9
hauser

Bez wątpienia, jednak mowa tu o czymś innym.

użytkownik usunięty

Hih... czytam to co napisałam jakieś pół roku temu. Tak... życie jednak bywa bardziej skomplikowane niż się mojej "mądrej" głowie wydawało ;) Zmieniłam się, zmienili mnie ludzie i dzisiaj lubię "nudne", "dziwne" i "przydługie" filmy :))
Pozdrawiam Cię Klee, mam nadzieję, że teraz jet bardziej "komunikatywnie" ;))
A "Ukryte" kiedyś sobie jeszcze obejrzę, przyjdzie na to pora :)

Pozdrowienia dla kinomaniaków!

ocenił(a) film na 9

Odwzajemniam pozdrowienia! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones